Asian Knives
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $19.00, formerly: $20.00
SAVE $1.00
Plus tax
President's Choice
Precision Pro Cleaver Knife
1 ea, $19.00/1ea
sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
President's Choice
Precision Pro 5" Santoku Knife
1 ea, $10.00/1ea
sale: $11.00, formerly: $12.00
SAVE $1.00
Plus tax
President's Choice
Precision Pro 7" Santoku Knife
1 ea, $11.00/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.54/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $8.00, formerly: $9.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPC Blue Menu
Minced Turkey
454 g, $1.76/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
PC Optimum Offer





































































