Santoku Knives
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $19.00, formerly: $20.00
SAVE $1.00
Plus tax
President's Choice
Precision Pro Cleaver Knife
1 ea, $19.00/1ea
sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
President's Choice
Precision Pro 5" Santoku Knife
1 ea, $10.00/1ea
sale: $11.00, formerly: $12.00
SAVE $1.00
Plus tax
President's Choice
Precision Pro 7" Santoku Knife
1 ea, $11.00/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Whole White Mushrooms
454 g, $0.99/100g

sale: $3.99, formerly: $4.47
SAVE $0.48
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.60/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml





































































