More Value For You
60-85% Off with 20 Stamps
Collect 20 stamps and get 60- 85% off 1 item from the ZWILLING knife collection.
PC® Finds $5 and Under
Quality products at prices you’ll love.

sale: $2.50, formerly: $2.75
SAVE $0.25
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
White Corn Restaurant Style Tortilla Chips
320 g, $0.78/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $2.75, formerly: $3.29
SAVE $0.54
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original English Muffins
342 g, $0.80/100g

sale: $2.49, formerly: $3.00
SAVE $0.51
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt Baked Pita Crackers
142 g, $1.75/100g

sale: $2.50, formerly: $2.75
SAVE $0.25
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Large & Round White Corn Tortilla Chips
340 g, $0.74/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPresident's Choice
Tortillas Original, Medium
340 g, $1.03/100g
sale: $2.25, formerly: $2.50
SAVE $0.25
Subscribe & EarnPC Organics
Organic Chicken Broth
900 ml, $0.25/100ml
sale: $2.96, formerly: $3.29
SAVE $0.33
Plus tax
PC Organics
Dry-Roasted Salted Sunflower Seeds
200 g, $1.48/100g

sale: $2.75 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Dipped and Chewy Chocolate Chip Granola Bars
5x156.0 g, $0.45/100g

sale: $1.50, formerly: $1.69
SAVE $0.19
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Diet Cola
2 l, $0.08/100ml
Lowest prices, best deals. Don't miss this month's deal.
sale: $3.00, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Hit of the MonthCedar Valley
Pita Chips Classic Spice
180 g, $2.22/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Chocolate Chip Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $1.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.00
Hit of the MonthKraft
Kd Macaroni & Cheese Spirals
175 g, $1.14/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthSmoked Steelhead Salmon
50 g, $6.00/100g
sale: $3.00, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Hit of the MonthCedar Valley
Pita Chips Garlic And Herb
180 g, $2.22/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Banana Bread Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $1.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.00
Hit of the MonthKraft
Super Mario Power-Up Pasta Shapes Macaroni and Cheese
156 g, $1.28/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthWild Yellowfin Tuna Fillet, Boneless Skinless
92 g, $3.26/100g
sale: $3.00, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Hit of the MonthCedar Valley
Pita Chips Sea Salt
180 g, $2.22/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Brownie Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $1.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.00
Hit of the MonthKraft
Macaroni & Cheese Shapes
156 g, $1.28/100g
sale: $3.00, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Hit of the MonthCedar Valley
Pita Chips Cinnamon Sugar
180 g, $2.22/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Birthday Cake Cookies
168 g, $1.79/100g
sale: $1.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.00
Hit of the MonthKraft
White Cheddar Macaroni & Cheese
175 g, $1.14/100g
sale: $3.00, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Hit of the MonthCedar Valley
Pita Chips Mediterranean Za'atar
180 g, $2.22/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Soft Cookies Active Double Chocolate
175 g, $1.71/100g
sale: $1.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.00
Hit of the MonthKraft
Extra Creamy Macaroni And Cheese Dinner
175 g, $1.14/100g
sale: $3.00, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Hit of the MonthCedar Valley
Pita Chips Everything Bagel
180 g, $2.22/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Rainbow Chip Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $1.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.00
Hit of the MonthKraft
Sharp Cheddar
175 g, $1.14/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Molasses Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $1.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.00
Hit of the MonthKraft
Three Cheese Macaroni And Cheese Dinner
175 g, $1.14/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Baked Apple Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Chocolate Cake Cookies
168 g, $1.79/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Active Blueberry Muffin
175 g, $1.71/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Sandwich Cookies Chocolate
168 g, $1.79/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Minis Oatmeal Chocolate Chip Cookies
186 g, $1.61/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Maple Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Cinnamon Bun Cookies
168 g, $1.79/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Veggies + Fruits Mixed Berry & Yogurt Cookies
168 g, $1.79/100g
Super Value Picks

sale: about $11.52, formerly: $22.54
SAVE $11.02
Prepared in CanadaChicken Breast Skinless Bone In, Club Pack
$8.77/1kg $3.98/1lb
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Pacific White Shrimp Cooked Peeled
400 g, $2.00/100g

sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaBalderson
Extra Old Cheddar Cheese
250 g, $2.40/100g

$4.88 Member Price
, formerly: $5.88 Non-Members
Prepared in CanadaNo Name
Marble Farmer's Cheese
400 g, $1.47/100g

sale: $8.00, formerly: $13.00
SAVE $5.00
Prepared in CanadaNo Name
Extra Thick Cut Bacon
1 kg, $0.80/100g

sale: $8.00, formerly: $16.99
SAVE $8.99
Prepared in CanadaSchneiders
Original Half Ham
700 g, $1.14/100g

sale: $6.47, formerly: $6.99
SAVE $0.52
Prepared in CanadaOikos
Pro High Protein Yogurt, Vanilla, 13g Protein
650 g, $1.00/100g

sale: $1.37, formerly: $1.99
SAVE $0.62
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.40/100ml

sale: $1.38, formerly: $1.79
SAVE $0.41
Prepared in CanadaNo Name
Chicken Broth Reduced Sodium
900 ml, $0.15/100ml

sale: $18.00, formerly: $24.99
SAVE $6.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Gourmet West Coast Dark Roast Fine Grind Coffee
875 g, $2.06/100g
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Plus tax
Hello
Fresh Watermelon Fluoride Free Kids Toothpaste
88 ml, $7.39/100ml
sale: $12.99, formerly: $14.99
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnGain
Laundry Detergent Liquid, Original Scent, 100 Loads
4.25 l, $0.31/100ml

sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaOlivieri
Tortellini, 3 Cheese
700 g, $1.29/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
General Mills
Honey Nut Cheerios Breakfast Cereal, Whole Grains
430 g, $1.04/100g

sale: $6.50, formerly: $7.00
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in CanadaBubly Sparkling Water
Lime Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.15/100ml
PC Optimum Offer
sale: $10.00, formerly:
Limit 4, after limit $14.99
Plus tax
Cerave
Anti-Dandruff Hydrating Shampoo
355 ml, $4.22/100ml
sale: $21.49, formerly: $23.99
SAVE $2.50
Plus tax
Blue Buffalo
Life Protection Formula Adult Small Breed Healthy Weight Dry Dog Food, Chicken and Brown Rice
2.2 kg, $0.98/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $6.00, formerly: $7.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Swiss Cheese Block
250 g, $2.40/100g

$4.88 Member Price
, formerly: $5.88 Non-Members
Prepared in CanadaNo Name
Old Cheddar Cheese
400 g, $1.47/100g

sale: $8.00, formerly: $16.99
SAVE $8.99
Prepared in CanadaSchneiders
97% Fat Free Lower Sodium Smoked Ham
700 g, $1.14/100g

sale: $6.47, formerly: $6.99
SAVE $0.52
Prepared in CanadaOikos
Greek Yogurt, Plain, High Protein, 0% M.F.
650 g, $1.00/100g

sale: $1.37, formerly: $1.99
SAVE $0.62
Prepared in CanadaGreen Giant
Corn Niblets, Whole Kernel
341 ml, $0.40/100ml

sale: $18.00, formerly: $24.99
SAVE $6.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
The Great Canadian Light to Medium Roast Fine Grind Coffee
930 g, $1.94/100g
Members Save More
Earn and redeem PC Optimum Points on your groceries.

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Traditional Naan Dippers
200 g, $1.75/100g

$3.00 Member Price
, formerly: $3.99 Non-Members
Prepared in CanadaSchneiders
Ham Lunch Kit
90 g, $4.43/100g

$3.00 Member Price
, formerly: $3.99 Non-Members
Prepared in CanadaSchneiders
Dry Cured Genoa Salami Snack Kit
75 g, $5.32/100g

$3.00 Member Price
, formerly: $3.75$3.50 Non-Members
SAVE $0.25
Prepared in CanadaACE
White Baguette
350 g, $1.00/100g

sale: $7.99, formerly: $9.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Club Pack Classic Hash Brown Patties
2.25 kg, $0.36/100g

$4.88 Member Price
, formerly: $6.99$5.88 Non-Members
SAVE $1.11
Prepared in CanadaPresident's Choice
Lactose Free Marble Cheddar
400 g, $1.47/100g

$6.50 Member Price
, formerly: $8.49$8.00 Non-Members
SAVE $0.49
Prepared in CanadaPresident's Choice
Maple Pork Breakfast Sausages
375 g, $2.13/100g

$4.88 Member Price
, formerly: $6.99$5.88 Non-Members
SAVE $1.11
Prepared in CanadaPresident's Choice
Mozzarella Cheese
400 g, $1.47/100g

sale: $7.99, formerly: $9.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Value Pack Crispy Classic Straight Cut Fries
1.8 kg, $0.44/100g

sale: $7.99, formerly: $9.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Value Pack Sweet & Crispy Onion Rings
1 kg, $0.80/100g
$9.99 Member Price
, formerly: $11.99 Non-Members
Minute Rice
Quick Cook Long Grain White
2.6 kg, $0.46/100g

$3.00 Member Price
, formerly: $3.75$3.50 Non-Members
SAVE $0.25
Prepared in CanadaACE
Sourdough Baguette
380 g, $0.92/100g

$5.99 Member Price
, formerly: $10.49 Non-Members
Prepared in CanadaHigh Liner
Fish Sticks Crispy Breaded
700 g, $1.50/100g

$5.99 Member Price
, formerly: $10.49 Non-Members
Prepared in CanadaHigh Liner
Fillets English Style
500 g, $2.10/100g

$12.00 Member Price
, formerly: $14.49$14.00 Non-Members
SAVE $0.49
Prepared in CanadaZiggy's
Swiss Cheese Slices Club Size
500 g, $2.80/100g
$11.99 Member Price
, formerly: $13.99 Non-Members
Plus tax
Subscribe & EarnPurina
Tidy Cats LightWeight Cat Litter Free & Clean Unscented Multi-Cat
2.72 kg, $0.51/100g

$12.00 Member Price
, formerly: $14.49$14.00 Non-Members
SAVE $0.49
Prepared in CanadaZiggy's
Creamy Havarti Cheese Slices Club Size
500 g, $2.80/100g
$3.49 Member Price
, formerly: $5.00$4.49 Non-Members
SAVE $0.51
Healthy Choice
Gourmet Steamers Chicken Teriyaki
283 g, $1.59/100g

$16.99 Member Price
, formerly: $20.99 Non-Members
Prepared in CanadaPillsbury
Pizza Pops Pepperoni & Bacon 30ct
2.85 kg, $0.74/100g
$10.00 Member Price
, formerly: $22.00 Non-Members
Plus tax
President's Choice
The Bigger Sip Bottle - Blue - 1 L/34 oz
1 ea, $22.00/1ea
$3.49 Member Price
, formerly: $5.00$4.49 Non-Members
SAVE $0.51
Healthy Choice
Gourmet Steamers Beef Merlot
269 g, $1.67/100g
$10.00 Member Price
, formerly: $22.00 Non-Members
Plus tax
President's Choice
The Bigger Sip Bottle - Olive - 1 L/34 oz
1 ea, $22.00/1ea
$23.00 Member Price
, formerly: $24.00 Non-Members
Plus tax
Hormel
Deli Tray with Pepperoni and Genoa Salami
850 g, $2.82/100g

$5.99 Member Price
, formerly: $10.49 Non-Members
Prepared in CanadaHigh Liner
Chips & Fish English Style
550 g, $1.91/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $4.00 Non-Members
President's Choice
100% Orange Juice Blend Boxes
8x200.0 ml, $0.25/100ml

$5.99 Member Price
, formerly: $10.49 Non-Members
Prepared in CanadaHigh Liner
Crispy Breaded Fish Burgers
515 g, $2.04/100g

$12.00 Member Price
, formerly: $14.49$14.00 Non-Members
SAVE $0.49
Prepared in CanadaZiggy's
Mild Cheddar Cheese Slices Club Size
500 g, $2.80/100g

$2.50 Member Price
, formerly: $2.79 Non-Members
Prepared in CanadaBaby Gourmet
Organic Bright Blends Strawberry Banana Bean
113 ml, $2.47/100ml
$20.00 Member Price
, formerly: $35.00 Non-Members
Plus tax
President's Choice
Soft-Touch Pump Salad Spinner
1 ea, $35.00/1ea
Low Stock
$20.00 Member Price
, formerly: $26.00$22.50 Non-Members
SAVE $3.50
Plus tax
President's Choice
Stainless Steel Mixing Bowl Set, 5 Piece
5x1.0 ea, $4.50/1ea
$19.00 Member Price
, formerly: $22.49 Non-Members
Plus tax
Subscribe & EarnPurina
Fancy Feast Gravy Lovers Wet Cat Food Variety Pack 24 Count 24 Count
2.04 kg, $1.10/100g
$12.50 Member Price
, formerly: $16.99 Non-Members
Plus tax
Barebells
Soft Protein Bar, Peanut Caramel
4x220.0 g, $1.93/100g
$20.00 Member Price
, formerly: $30.00 Non-Members
Plus tax
Life at Home
Non-Slip Flocked Hangers 50-Pack
1 ea, $30.00/1ea
$10.00 Member Price
, formerly: $15.00 Non-Members
Plus tax
President's Choice
Queen Allergy Defence Pillow
1 ea, $15.00/1ea
sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $11.00
Plus tax
Dr. Teal's
Foaming Bath with Pure Epsom Salt, Lavender & Chamomile Essential Oil Blend
1000 ml, $1.10/100ml
$11.00 Member Price
, formerly: $14.99$12.00 Non-Members
SAVE $2.99
Plus tax
TheraBreath
Oral Rinse Healthy Gums Clean Mint
473 ml, $2.54/100ml
$3.00 Member Price
, formerly: $3.50 Non-Members
Plus tax
No Name
Round Air Fryer Liners 30 Pack
30 ea, $0.12/1ea
sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $11.00
Plus tax
Dr. Teal's
Foaming Bath with Pure Epsom Salt, Eucalyptus & Spearmint
1000 ml, $1.10/100ml

$11.00 Member Price
, formerly: $13.99$12.00 Non-Members
SAVE $1.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Bay of Fundy Sliced Smoked Atlantic Salmon
150 g, $8.00/100g
sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $11.00
Plus tax
Dr. Teal's
Salt Soak with Pure Epsom Salt, Cannabis Sativa Hemp Seed Oil
1.36 kg, $0.81/100g
Always Low Prices
Find set low prices on everyday items.

sale: $8.00, formerly: $9.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPC Blue Menu
Minced Turkey
454 g, $1.76/100g
PC Optimum Offer
$5 and under
Discover great products for $5 or less.
sale: $2.47, formerly: $3.00
SAVE $0.53
Kelloggs
Fruit Crisps, Blueberry Flavour, 10 Crisps 2 Per Pouch
125 g, $1.98/100g

sale: $1.50, formerly: $1.69
SAVE $0.19
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Cola
2 l, $0.08/100ml

sale: $3.75, formerly: $4.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaEarth's Own
Original Unsweetened Almond Milk Alternative
1.89 l, $0.20/100ml
sale: $1.48, formerly: $1.79
SAVE $0.31
Glico
Pocky Biscuit Sticks Green Tea Cream Coated
40 g, $3.70/100g
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Mott's
Fruitsations Fruit Flavoured Snacks, Assorted Fruit, Gluten Free, 10 ct
226 g, $1.77/100g
sale: $2.47, formerly: $3.00
SAVE $0.53
Kelloggs
Fruit Crisps, Strawberry Flavour, 10 Crisps 2 Per Pouch
125 g, $1.98/100g
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Nature Valley
Crunchy Apple Crisp Granola Bars 10 CT
210 g, $1.90/100g

sale: $1.37, formerly: $1.99
SAVE $0.62
Prepared in CanadaGreen Giant
Corn Niblets, Whole Kernel
341 ml, $0.40/100ml
Club Size
Save more with better prices on our bigger Club Size products.

sale: $9.50, formerly: $11.00
SAVE $1.50
Prepared in CanadaNo Name
100% Canadian Pure Liquid Honey
1 kg, $0.95/100g

sale: $11.00, formerly: $11.99
SAVE $0.99
Prepared in CanadaSan Daniele
Sliced Prosciutto Club Pack
200 g, $5.50/100g

$12.00 Member Price
, formerly: $14.49$14.00 Non-Members
SAVE $0.49
Prepared in CanadaZiggy's
Swiss Cheese Slices Club Size
500 g, $2.80/100g

sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaNo Name
Quick 100% Whole Grain Oats Club Size
2.25 kg, $0.24/100g










































































































































































































































































































































































