Baby Toiletries
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.79, formerly: $5.99
SAVE $1.20
Plus tax
President's Choice
2-In-1 Shampoo And Conditioner
592 ml, $0.81/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock

$6.79
Plus tax
Johnsons
Aloe & Vitamin E Baby Oil Gel
200 ml, $3.40/100ml
PC Optimum Offer
$11.99
Plus tax
Eucerin
Aquaphor Baby 3 In 1 Diaper Rash Cream
99 g, $12.11/100g
PC Optimum Offer
$18.99
Plus tax
Eucerin
Aquaphor Baby Wash & Shampoo
500 ml, $3.80/100ml
PC Optimum Offer
$26.99
Plus tax
Eucerin
Aquaphor Healing Ointment Baby
297 g, $9.09/100g
PC Optimum Offer
$15.99
Plus tax
Eucerin
Aquaphor Healing Ointment Baby
85 g, $18.81/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.79, formerly: $5.99
SAVE $1.20
Plus tax
President's Choice
Aroma Bath
444 ml, $1.08/100ml
PC Optimum Offer
sale: $6.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.79
Plus tax
Johnson & Johnson
Baby Bedtime Bath Wash, Baby Wash
400 ml, $1.70/100ml
PC Optimum Offer
$12.99
Plus tax
Johnsons
Baby Bedtime Bath Wash, Baby Wash
800 ml, $1.62/100ml
PC Optimum Offer
$12.99
Plus tax
Johnsons
Baby Bedtime Lotion for Dry Skin
800 ml, $1.62/100ml
PC Optimum Offer
sale: $6.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.79
Plus tax
Johnson & Johnson
Baby Bedtime Lotion for Dry Skin
400 ml, $1.70/100ml
PC Optimum Offer
sale: $6.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.79
Plus tax
Johnson & Johnson
Baby Bedtime Moisturizing Bath Wash
400 ml, $1.70/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $11.69, formerly: $12.99
SAVE $1.30
Plus tax
Burt's Bees
Baby Bee Milk and Honey Body Lotion
170 g, $6.88/100g
PC Optimum Offer
Low Stock

$16.49
Plus tax
Aveeno
Baby Bubble Bath for Sensitive Skin
568 ml, $2.90/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock

sale: $6.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.79
Plus tax
Live Clean
Baby Calming Bedtime Baby Loition
227 ml, $2.99/100ml
PC Optimum Offer

sale: $6.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.79
Plus tax
Live Clean
Baby Calming Bedtime Bubble Bath & Wash
300 ml, $2.26/100ml
PC Optimum Offer

sale: $6.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.79
Plus tax
Aveeno
Baby Calming Comfort Lotion
227 ml, $2.99/100ml
PC Optimum Offer

$16.49
Plus tax
Aveeno
Baby Calming Comfort Lotion
532 ml, $3.10/100ml
PC Optimum Offer
$6.79
Plus tax
Johnson & Johnson
Baby Calming Shampoo
600 ml, $1.13/100ml
PC Optimum Offer

sale: $6.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.79
Plus tax
Live Clean
Baby Colloidal Oatmeal Eczema Shampoo & Wash
300 ml, $2.26/100ml
PC Optimum Offer
sale: $1.75, formerly: $2.19
SAVE $0.44
Plus tax
President's Choice
Baby Cotton Swabs
55 ea, $0.03/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
Low Stock

sale: $6.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.79
Plus tax
Aveeno
Baby Daily Lotion
227 ml, $2.99/100ml
PC Optimum Offer
$16.99
Plus tax
Cetaphil
Baby Daily Lotion With Organic Calendula
400 ml, $4.25/100ml
PC Optimum Offer

$14.49
Plus tax
Aveeno
Baby Daily Moisturizing Cream Coconut Scented
354 ml, $4.09/100ml
PC Optimum Offer

$14.49
Plus tax
Aveeno
Baby Daily Moisturizing Wash & Shampoo Coconut Scented
354 ml, $4.09/100ml
PC Optimum Offer

sale: $6.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.79
Plus tax
Aveeno
Baby Daily Wash & Shampoo
236 ml, $2.88/100ml
PC Optimum Offer

$16.49
Plus tax
Aveeno
Baby Daily Wash & Shampoo, Natural Oat, Lightly Scented
532 ml, $3.10/100ml
PC Optimum Offer

$14.99
Plus tax
Aveeno
Baby Eczema Care Moisturizing Cream
166 ml, $9.03/100ml
PC Optimum Offer

$19.99
Plus tax
Aveeno
Baby Eczema Care Moisturizing Cream
330 ml, $6.06/100ml
PC Optimum Offer
$24.99
Plus tax
Aveeno
Baby Eczema Care Nighttime Balm
311 g, $8.04/100g
PC Optimum Offer

$14.99
Plus tax
Live Clean
Baby Gentle Moisture Tearless Shampoo & Wash
750 ml, $2.00/100ml
PC Optimum Offer

$14.99
Plus tax
Live Clean
Baby Gentle Moisturizing Baby Lotion
750 ml, $2.00/100ml
PC Optimum Offer
$11.49
Plus tax
Vaseline
Baby Healing Jelly Stick for Diaper Rash Care
40 g, $28.73/100g
PC Optimum Offer
sale: $6.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.79
Plus tax
Johnsons
Baby Lotion
400 ml, $1.70/100ml
PC Optimum Offer
$12.49
Plus tax
Johnsons
Baby Lotion for Dry, Delicate Skin
800 ml, $1.56/100ml
PC Optimum Offer
sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $11.99
Plus tax
Dove
Baby Lotion Fragrance Free Moisture Hypoallergenic Body Lotion
591 ml, $2.03/100ml
1,000 PC Optimum Points

sale: $4.79, formerly: $5.99
SAVE $1.20
Plus tax
President's Choice
Baby Lotion With Aloe Vera And Vitamin E
444 ml, $1.08/100ml
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g















































































































