Baby Toiletries
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$11.99
Plus tax
Cetaphil
Baby Moisturizing & Massage Oil With Organic Calendula Body
200 ml, $6.00/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock
Low Stock
sale: $4.79, formerly: $5.99
SAVE $1.20
Plus tax
President's Choice
Baby Oil With Aloe Vera And Vitamin E
592 ml, $0.81/100ml
PC Optimum Offer

$2.99
Plus tax
Johnson & Johnson
Baby Oil, Trial Size
88 ml, $3.40/100ml
PC Optimum Offer

sale: $4.79, formerly: $5.99
SAVE $1.20
Plus tax
President's Choice
Baby Shampoo
592 ml, $0.81/100ml
PC Optimum Offer

sale: $6.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.79
Plus tax
Johnson & Johnson
Baby Shampoo, Calming Shampoo, Paraben Free
400 ml, $1.70/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock
$6.79
Plus tax
Johnson & Johnson
Baby Shampoo, Paraben and Tear Free
600 ml, $1.13/100ml
PC Optimum Offer

sale: $6.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.79
Plus tax
Johnson & Johnson
Baby Shampoo, Paraben and Tear Free
400 ml, $1.70/100ml
PC Optimum Offer

$2.99
Plus tax
Johnson & Johnson
Baby Shampoo, Paraben and Tear Free
50 ml, $5.98/100ml
PC Optimum Offer

$14.99
Plus tax
Live Clean
Baby Soothing Oatmeal Relief Baby Lotion
750 ml, $2.00/100ml
PC Optimum Offer

$14.99
Plus tax
Live Clean
Baby Soothing Oatmeal Relief Tearless Baby Wash
750 ml, $2.00/100ml
PC Optimum Offer
$13.49
Plus tax
Cerave
Baby Wash & Shampoo, Gentle, Ceramide-enriched
237 ml, $5.69/100ml
PC Optimum Offer
$12.49
Plus tax
Johnsons
Baby Wash and Shampoo, Head-to-Toe, Tear Free
800 ml, $1.56/100ml
PC Optimum Offer
$2.99
Plus tax
Johnson & Johnson
Baby Wash and Shampoo, Head-to-Toe, Tear Free
50 ml, $5.98/100ml
PC Optimum Offer
$7.99
Plus tax
Dove
Baby Wash For Moisturized Skin Rich Moisture Hypoallergenic
384 ml, $2.08/100ml
PC Optimum Offer
$7.99
Plus tax
Dove
Baby Wash gently cleanses baby's skin Fragrance Free Moisture Hypoallergenic
384 ml, $2.08/100ml
PC Optimum Offer
sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $11.99
Plus tax
Dove
Baby Wash Sensitive Moisture Hypoallergenic And Fragrance Free
591 ml, $2.03/100ml
1,000 PC Optimum Points

sale: $4.79, formerly: $5.99
SAVE $1.20
Plus tax
President's Choice
Baby Wash With Aloe Vera
444 ml, $1.08/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock

sale: $4.79, formerly: $5.99
SAVE $1.20
Plus tax
President's Choice
Bubble Bath
444 ml, $1.08/100ml
PC Optimum Offer

sale: $6.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.79
Plus tax
Johnsons
Bubble Bath
400 ml, $1.70/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock
$15.99
Plus tax
Boogie Wipes
Bubbling Vapor Bath Mint Eucalyptus Scent
532 ml, $3.01/100ml
PC Optimum Offer
sale: $3.19, formerly: $3.99
SAVE $0.80
Plus tax
President's Choice
Cotton Swabs
500 ea, $0.01/1ea
PC Optimum Offer
sale: $1.75, formerly: $2.19
SAVE $0.44
Plus tax
President's Choice
Cotton Swabs
170 ea, $0.01/1ea
PC Optimum Offer
sale: $6.39, formerly: $7.99
SAVE $1.60
Plus tax
President's Choice
Cotton Swabs 3-Pack
1170 ea, $0.01/1ea
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g















































































































