Baby Toiletries
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $11.99
Plus tax
Dove
Rich Moisture Hypoallergenic Lotion Sensitive Skin Care
591 ml, $2.03/100ml
1,000 PC Optimum Points
Low Stock
sale: $6.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.79
Plus tax
Johnsons
Sensitive Cream Light Scent
400 ml, $1.70/100ml
PC Optimum Offer
sale: $6.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.79
Plus tax
Johnsons
Sensitive Wash Light Scent
400 ml, $1.70/100ml
PC Optimum Offer
$13.99
Plus tax
Attitude
Shampoo & Body Wash Good Night
473 ml, $2.96/100ml
PC Optimum Offer
$13.99
Plus tax
Attitude
Shampoo & Body Wash Unscented
473 ml, $2.96/100ml
PC Optimum Offer

sale: $6.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.79
Plus tax
Johnson & Johnson
Shiny & Soft Tear-Free Kids' Shampoo Argan Oil
400 ml, $1.70/100ml
PC Optimum Offer
$11.99
Plus tax
Wellskin
Silicone Cream for Chapped Skin
100 g, $11.99/100g
PC Optimum Offer
$6.79
Plus tax
Johnsons
Skin Nourish Vanilla Oat Wash
600 ml, $1.13/100ml
PC Optimum Offer

$7.49
Plus tax
Aleva Naturals
Soothing Diaper Cream
100 ml, $7.49/100ml
PC Optimum Offer

sale: $6.63, formerly: $8.29
SAVE $1.66
Plus tax
President's Choice
Zinc Oxide Cream
100 g, $6.63/100g
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

















































































