Baby Toiletries
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

$10.99
Plus tax
Penaten
Cream To Help Treat & Prevent Diaper Rash Medicated Original
166 g, $6.62/100g
PC Optimum Offer

$13.49
Plus tax
Penaten
Creamy Diaper Rash Treatment Cream
113 g, $11.94/100g
PC Optimum Offer

$24.99
Plus tax
Desitin
Daily Defense Diaper Rash Cream
454 g, $5.50/100g
PC Optimum Offer
Low Stock

sale: $5.59, formerly: $6.99
SAVE $1.40
Plus tax
President's Choice
Diaper Rash Cream
250 g, $2.24/100g
PC Optimum Offer
$9.99
Plus tax
Sudocrem
Diaper Rash Cream, Maximum Strength
125 g, $7.99/100g
PC Optimum Offer
$13.50
Plus tax
Zincofax
Diaper Rash Ointment, Original
130 g, $10.38/100g
PC Optimum Offer
sale: $12.79, formerly: $15.99
SAVE $3.20
Plus tax
President's Choice
Diaper Refill 3 Pack
3 ea, $4.26/1ea
PC Optimum Offer
sale: $5.59, formerly: $6.99
SAVE $1.40
Plus tax
President's Choice
Diaper System Refill
1 ea, $5.59/1ea
PC Optimum Offer

sale: $18.39, formerly: $22.99
SAVE $4.60
Plus tax
Playtex
Easy Roll Long-Lasting Refill Unscented
1 ea, $18.39/1ea
PC Optimum Offer
$10.99
Plus tax
Dapple
Foaming Bottle and Dish Spray, Fragrance Free
500 ml, $2.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $6.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.79
Plus tax
Johnsons
Head-to-Toe Baby Bath Wash & Shampoo
400 ml, $1.70/100ml
PC Optimum Offer
$5.99
Plus tax
Vaseline
Healing Jelly Original 100% pure petroleum jelly
375 g, $1.60/100g
PC Optimum Offer
$7.79
Plus tax
Johnson & Johnson
Johnson's Shea & Cocoa Butter Oil Gel
192 ml, $4.06/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock

$9.99
Plus tax
Aveeno
Kids 2 in 1 Shampoo & Conditioner
354 ml, $2.82/100ml
PC Optimum Offer

sale: $6.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.79
Plus tax
Johnsons
Kids Curl Defining Shampoo
400 ml, $1.70/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock

$14.49
Plus tax
Aveeno
Kids Hydrating Detangling Spray
295 ml, $4.91/100ml
PC Optimum Offer
$39.99
Plus tax
Diaper Genie
Long-Lasting Refill Unscented 83.8 Cm X 29.8 Cm
1 ea, $39.99/1ea
PC Optimum Offer
$6.79
Plus tax
Johnson & Johnson
Lotion, Skin Nourish Vanilla Oat,
500 ml, $1.36/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock

sale: $18.39, formerly: $22.99
SAVE $4.60
Plus tax
Diaper Genie
Max Fresh Refills Clean Laundry Scent
3 ea, $6.13/1ea
PC Optimum Offer

$23.99
Plus tax
Desitin
Maximum Strength Diaper Rash Cream
454 g, $5.28/100g
PC Optimum Offer
Low Stock

$12.99
Plus tax
Desitin
Maximum Strength Diaper Rash Cream
113 g, $11.50/100g
PC Optimum Offer
Out of Stock
sale: $3.19, formerly: $3.99
SAVE $0.80
Plus tax
Diaper Genie
On-The-Go Portable Diaper Bag Refill Lavender Scent
1 ea, $3.19/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
$4.99
Plus tax
Vaseline
Original Healing Petroleum Jelly
50 g, $9.98/100g
PC Optimum Offer
sale: $43.99, formerly: $54.99
SAVE $11.00
Plus tax
Diaper Genie
Pail Essence White
1 ea, $43.99/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
$5.99
Plus tax
Vaseline
Petroleum Jelly baby cream Protective & Pure hypoallergenic
375 g, $1.60/100g
PC Optimum Offer
$5.29
Plus tax
Vaseline
Petroleum Jelly for dry, cracked skin Original petroleum jelly
215 g, $2.46/100g
PC Optimum Offer

sale: $18.39, formerly: $22.99
SAVE $4.60
Plus tax
Diaper Genie
Refills Unscented
3 ea, $6.13/1ea
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g















































































































