Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.49, formerly: $8.49
SAVE $1.00
Prana
Organic Black Whole Chia Seeds
300 g, $2.50/100g
sale: $3.75, formerly: $4.00
SAVE $0.25
Plus tax
Wrigley's
Excel Polar Ice Flavoured Sugar Free Chewing Gum, 18 Pieces, 3 Packs
3 ea, $1.25/1ea

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.49
Bens
BISTRO EXPRESS Whole Grain Brown Rice Side Dish
250 g, $1.40/100g
Low Stock

sale: $3.75, formerly: $4.00
SAVE $0.25
PC Blue Menu
Red Chili Beans
900 g, $0.42/100g

sale: $3.50, formerly: $3.75
SAVE $0.25
Plus tax
Leclerc
Energy Ball In A Bar Roasted Banana
140 g, $2.50/100g

sale: $1.69, formerly: $2.49
SAVE $0.80
St Hubert
Hot Chicken Sauce, Reduced Salt
398 ml, $0.42/100ml

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Catelli
Smart, Macaroni Pasta
375 g, $0.67/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Betty Crocker
Chocolate Brownies Baking Mix with Chocolate Frosting
550 g, $0.82/100g
sale: $4.79, formerly: $5.79
SAVE $1.00
Christie
Chips Ahoy! Chewy CARAMILK Cookies, Family Size
453 g, $1.06/100g
$3.49 Member Price
, formerly: $5.00$4.49 Non-Members
SAVE $0.51
Healthy Choice
Gourmet Steamers Grilled Chicken Marinara
283 g, $1.59/100g
sale: $2.99, formerly: $3.49
SAVE $0.50
President's Choice
Caesar with Bacon Dressing
475 ml, $0.63/100ml
$12.99
Plus tax
Mott's
Fruitsations Fruit Flavoured Snacks, Assorted Fruit, Gluten Free
907 g, $1.43/100g
Low Stock
sale: $4.49, formerly: $5.00
SAVE $0.51
Crave
Soy Garlic Noodles with Beef Crumble Noodle Bowl
340 g, $1.32/100g
sale: $10.00, formerly: $11.99
SAVE $1.99
Plus tax
Guinness
0 Non-Alcoholic Draught Beer
4x440.0 ml, $0.57/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.25, formerly: $1.69
SAVE $0.44
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $0.63/100g

sale: $8.00, formerly: $9.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPC Blue Menu
Minced Turkey
454 g, $1.76/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.99, formerly: $4.47
SAVE $0.48
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.60/100g















































































































