Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Nestlé
AERO Scoops Maple
105 g, $3.32/100g
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.49
Plus tax
Lindt
EXCELLENCE Madagascar 70% Cacao Dark Chocolate Bar
100 g, $6.49/100g

sale: $0.33 MIN 3
, formerly: $0.39
Plus tax
SunRype
Fruit To Go Apple Mango 100% Fruit Snack
14 g, $2.79/100g
Low Stock

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Tostitos
Hearty Dippers Tortilla Chips
250 g, $2.00/100g
PC Optimum Offer
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Cheetos
Puffs Cheesy Bacon Cheese Flavoured Snacks
250 g, $2.00/100g
sale: $3.49, formerly: $3.99
SAVE $0.50
Kelloggs
Eggo Thick & Fluffy Waffles Blueberry
330 g, $1.06/100g
sale: $14.50, formerly: $14.99
SAVE $0.49
President's Choice
Free From Australian Lean Ground Lamb
454 g, $3.19/100g

sale: $12.00, formerly: $14.49
SAVE $2.49
Billy Bee
Liquid White Sqz Pure Natural Honey
1 kg, $1.20/100g

sale: $2.99, formerly: $3.29
SAVE $0.30
Parmalat
Dahi 3% Plain Yogurt
750 g, $0.40/100g
sale: $5.25, formerly: $6.49
SAVE $1.24
Post
Sweetened Cereal With Oats & Honey With Almonds Family Size
625 g, $0.84/100g
Low Stock

sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
President's Choice
Cream First™ Vanilla Bean Premium Ice Cream
1.5 l, $0.40/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.29
Plus tax
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Lime
1 l, $0.23/100ml

sale: $6.49, formerly: $8.29
SAVE $1.80
Chapmans
Premium Tahitian Vanilla Bean Ice Cream
2000 ml, $0.32/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml















































































































