Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $12.50, formerly: $13.99
SAVE $1.49
Starbucks
Ground 100% Arabica Coffee Pike Place Medium Roast
340 g, $3.68/100g

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $3.29
Plus tax
Prepared in Canada
Nestlé
Coffee Crisp Snack Size, Made In A Peanut-free Facility
88 g, $3.74/100g

sale: $3.99, formerly: $4.47
SAVE $0.48
Prepared in Canada
Philadelphia
Original Lactose Free Cream Cheese Product
227 g, $1.76/100g

sale: $4.00, formerly: $5.29
SAVE $1.29
Prepared in Canada
Babybel
Gouda Taste Cheese Snacks 6P
120 g, $3.33/100g
$3.49 Member Price
, formerly: $5.00$4.49 Non-Members
SAVE $0.51
Healthy Choice
Gourmet Steamers Chicken Fettuccini Alfredo
283 g, $1.59/100g

sale: $2.75 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in Canada
President's Choice
Dipped and Chewy S'mores Granola Bars
5x156.0 g, $0.45/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Oreo Brown Sugar Bubble Tea Flavoured Cookies
263 g, $1.71/100g















































































































