Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Oreo Brown Sugar Bubble Tea Flavoured Cookies
263 g, $1.71/100g

sale: $2.79, formerly: $3.49
SAVE $0.70
Dare
Breton Simple Goodness Sea Salt & Olive Oil Crackers
180 g, $1.55/100g

sale: $8.99, formerly: $9.29
SAVE $0.30
Nestlé
Coffee Mate Double Double-Mate Liquid Coffee Enhancer Value Size
1.89 l, $0.48/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.25
President's Choice
Squash, Kale, and Beet Flatbread
343 g, $1.53/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Maynards
SOUR PATCH KIDS BIG HEADSGummy Candy
154 g, $2.27/100g

sale: $10.00, formerly: $12.00
SAVE $2.00
Lous
Fully Cooked Shaved Beef Au Jus
400 g, $2.50/100g

$5.44
Plus tax
Ben & Jerry's
Ice Cream Sammie with Fairtrade Ingredients
473 ml, $1.15/100ml
1,000 PC Optimum Points
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
President's Choice
Wild Albacore Flaked White Tuna
170 g, $2.05/100g
sale: $5.99, formerly: $6.99
SAVE $1.00
Nature's Path
Organic Dark Chocolate & Red Berries Granola
325 g, $1.84/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Blue Diamond
Almond Breeze Unsweetened Almond Milk, Original
1.89 l, $0.24/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Tropicana
100% Fresh Pressed Juice Apple Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Lay's
Oven Baked BBQ Potato Chips
177 g, $2.54/100g
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $1.25, formerly: $1.69
SAVE $0.44
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $0.63/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
PC Optimum Offer















































































































