Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

$3.49
Knorr
Oxo Bouillon for rich flavour Chicken Sachets
72 g, $4.85/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
Club House
Au Jus Dipping Sauce Mix
21 g, $7.10/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.67 MIN 3
, formerly: $4.29
Oikos
Greek Yogurt, Strawberry-Raspberry, Fruit on the Bottom, 2% M.F.
4x100.0 g, $1.07/100g

$12.00 Member Price
, formerly: $14.49$14.00 Non-Members
SAVE $0.49
Ziggy's
Swiss Cheese Slices Club Size
500 g, $2.80/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
Christie
Pokemon Cocoa Snack packs, Made in a Peanut-Free Facility
150 g, $2.33/100g
sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Plus tax
PC Organics
Organic Salted Dry-Roasted Pumpkin Seeds
200 g, $2.25/100g
sale: $2.75, formerly: $3.39
SAVE $0.64
Campbell's
Garden Vegetable Minestrone Ready to Serve Soup
515 ml, $0.53/100ml
sale: $3.50, formerly: $3.75
SAVE $0.25
Leclerc
Muffin Bars Raspberry Burst & Cocoa
223 g, $1.57/100g
Low Stock
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
General Mills
Oatmeal Crisp Breakfast Cereal, Maple Nut, High Fibre and Whole Grains
423 g, $1.18/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.52/100g















































































































