Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.69
The Great Gentleman
Spicy Ginger Beer
250 ml, $0.68/100ml
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Betty Crocker
Fruit Roll-Ups™ Variety Pack Jolly Rancher Green Apple and Watermelon
141 g, $2.83/100g
sale: $2.75, formerly: $3.39
SAVE $0.64
Campbell's
Hearty Vegetable Beef Ready to Serve Soup
515 ml, $0.53/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Ultimate Garlic Parm Tortilla Chips
210 g, $2.38/100g
PC Optimum Offer
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.99
Clark
Baked Beans With Maple & Bacon Flavours The Canadian
398 ml, $0.50/100ml
Out of Stock

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
Plus tax
Charlotte's
Mini Chocolate Peanut Butter Parfait
145 g, $2.41/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Roll'd Dill Pickle Blast Flavoured Rolled Tortilla Chips
280 g, $1.78/100g
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.49
Plus tax
Lindt
EXCELLENCE 78% Cacao Dark Chocolate Bar
100 g, $6.49/100g
sale: $3.00, formerly: $3.49
SAVE $0.49
Campbell's
Ready To Serve Soup Spicy Meatball Rigatoni
515 ml, $0.58/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Nestlé
Turtles Minis Classic Recipe
142 g, $4.22/100g

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Hunt's
Thick & Rich, Original Sauce
680 ml, $0.37/100ml

sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
President's Choice
Pork Sausage Roll
500 g, $1.80/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.99, formerly: $4.47
SAVE $0.48
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.60/100g

sale: $8.00, formerly: $9.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPC Blue Menu
Minced Turkey
454 g, $1.76/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.25, formerly: $1.69
SAVE $0.44
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $0.63/100g
sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.54/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.52/100g















































































































