Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.29, formerly: $4.00
SAVE $0.71
Five Alive
Juice Berry Citrus Cartons
8x200.0 ml, $0.21/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.75
Plus tax
Core Power
Protein Shake Strawberry Banana Protein Shake Bottle
414 ml, $1.15/100ml

sale: $11.99, formerly: $13.49
SAVE $1.50
Quaker
Harvest Crunch Original Granola Cereal
1.4 kg, $0.86/100g
sale: $4.79, formerly: $5.79
SAVE $1.00
Christie
Chips Ahoy! Chewy CARAMILK Cookies, Family Size
453 g, $1.06/100g

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
McCain
Flavours of the World Chili Garlic Potato Bites
550 g, $0.64/100g

sale: $3.00, formerly: $3.79
SAVE $0.79
Plus tax
Monster Energy
Ultra Fiesta
473 ml, $0.63/100ml
sale: $3.79, formerly: $3.99
SAVE $0.20
Leclerc
Celebration Butter Cookies Strawberry & Creme Truffle
240 g, $1.58/100g
$3.49 Member Price
, formerly: $5.00$4.49 Non-Members
SAVE $0.51
Healthy Choice
Gourmet Steamers Grilled Chicken Marinara
283 g, $1.59/100g
Out of Stock

sale: $3.75, formerly: $4.49
SAVE $0.74
So Nice
Unsweetened Vanilla Organic Almond Milk Alternative
1.75 l, $0.21/100ml
sale: $3.75, formerly: $4.00
SAVE $0.25
Plus tax
Wrigley's
Excel Bubblemint Flavoured Sugar Free Chewing Gum, 18 Pieces, 3 Packs
3 ea, $1.25/1ea
sale: $2.28, formerly: $2.79
SAVE $0.51
Garden
Cream Wafers, Strawberry Flavour
200 g, $1.14/100g
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $3.99, formerly: $4.47
SAVE $0.48
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.60/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Whole White Mushrooms
454 g, $0.99/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml















































































































