Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.48, formerly: $3.00
SAVE $0.52
Plus tax
Haribo
Happy-Cola Gummy Candies Share Size
175 g, $1.42/100g

sale: $2.49, formerly: $3.00
SAVE $0.51
President's Choice
Garlic, Parmesan, & Herb Baked Pita Crackers
142 g, $1.75/100g
Low Stock

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
PC Blue Menu
Three-Cheese Macaroni
300 g, $1.66/100g
sale: $7.00, formerly: $10.99
SAVE $3.99
PC Black Label
Isle Of Man Extra Old Cheddar Cheese Aged 14 Months
250 g, $2.80/100g
Out of Stock

sale: $3.00, formerly: $3.79
SAVE $0.79
Plus tax
Monster Energy
Ultra Rosa
473 ml, $0.63/100ml
sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Knorr
Soup Mix Onion No Artificial Colours Or Flavours
55 g, $3.64/100g
sale: $3.75, formerly: $4.00
SAVE $0.25
Plus tax
Wrigley's
Excel Mint Variety Flavoured Sugar Free Chewing Gum, 18 Pieces, 3 Packs
3 ea, $1.25/1ea
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Veggies + Fruits Strawberry & Yogurt Cookies
168 g, $1.79/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Whole White Mushrooms
454 g, $0.99/100g

sale: $1.25, formerly: $1.69
SAVE $0.44
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $0.63/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
PC Optimum Offer
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $3.99, formerly: $4.47
SAVE $0.48
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.60/100g















































































































