Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Out of Stock
sale: $15.00, formerly: $15.99
SAVE $0.99
Jason's
Coating Crumbs, Seasoned, Gluten Free
425 g, $3.53/100g

sale: $6.49, formerly: $7.99
SAVE $1.50
Liebers
Cranberry Sauce (Jellied)
454 g, $1.43/100g

$84.00
Plus tax
Progressive
VegeGreens Powder Blueberry Medley Flavour
530 g, $15.85/100g
Low Stock
Low Stock
sale: $11.24, formerly: $12.49
SAVE $1.25
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Conditioning Lip Scrub with Exfoliating Honey Crystals
7.08 g, $158.76/100g
sale: $5.49, formerly: $6.49
SAVE $1.00
Plus tax
Golden Fluff
Popcorn Light
156 g, $3.52/100g
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Whole White Mushrooms
454 g, $0.99/100g
sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.54/100g















































































































