Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.00, formerly: $8.00
SAVE $1.00
Gesher
Bbq Flavored Snow Flakes Snack Food
165 g, $4.24/100g
Low Stock

sale: $24.50, formerly: $31.49
SAVE $6.99
Plus tax
Progressive
OmegEssential Forte Softgels
120 ea, $0.20/1ea
sale: $2.29, formerly: $2.49
SAVE $0.20
Tradition
Kosher Instant Noodle Soup, Beef Noodle
70 g, $3.27/100g
sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Streit's
Gluten Free Matzo Ball Mix & Soup
128 g, $4.69/100g
Out of Stock

about $6.52
Marvid Poultry
Kosher Smoked Turkey Wings
$17.62/1kg $7.99/1lb
PC Optimum Offer
Out of Stock
sale: $11.29, formerly: $11.79
SAVE $0.50
Crown
Chocolate Almonds Brioche Cake Danish Babka
500 g, $2.26/100g
Low Stock
sale: $5.29, formerly: $5.49
SAVE $0.20
Shibolim
Kosher Whole Wheat Knockers Everything
170 g, $3.11/100g
Out of Stock

about $62.41
Kosher Mehadrin
Beef Rib Steak Cap Off, Value Pack
$77.14/1kg $35.00/1lb
Out of Stock
sale: $10.49, formerly: $12.99
SAVE $2.50
Pardes Farms
Kosher Padres Farm Brussels Sprouts
454 g, $2.31/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Whole White Mushrooms
454 g, $0.99/100g

sale: $3.99, formerly: $4.47
SAVE $0.48
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.60/100g












































































































