Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.49, formerly: $4.79
SAVE $0.30
Plus tax
Snappy Snax
Kosher Tortilla Chips, BBQ
255 g, $1.76/100g
sale: $12.59, formerly: $14.49
SAVE $1.90
Plus tax
Burt's Bees
Peach and Willowbark Deep Pore Scrub
110 g, $11.45/100g
Low Stock
sale: $33.25, formerly: $35.49
SAVE $2.24
Plus tax
Natural Calm
Sweet Lemon Flavour A Magnesium Powder Supplement
226 g, $14.71/100g
sale: $14.29, formerly: $16.79
SAVE $2.50
abes
Kosher Dairy Free Frozen Dessert, Chocolate Vanilla
1.65 l, $0.87/100ml
Low Stock
sale: $6.74, formerly: $7.49
SAVE $0.75
Plus tax
Burt's Bees
Magnolia Tinted Lip Balm
4.25 g, $158.59/100g
$32.99
Plus tax
NutraSea
Vitamin D Omega 3 EPA and DHA Liquid Gels 60 count, Fresh Mint
60 ea, $0.55/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
PC Optimum Offer
sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.54/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml















































































































