Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.79, formerly: $3.29
SAVE $0.50
Felicetti
Organic Spelt Wholewheat Flour Pasta Penne Rigate
340 g, $0.82/100g
Out of Stock
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Starburst
Sour Gummy Candy, Sharing Bag
255 g, $2.35/100g
Low Stock
sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Made with Local
Protein Nut Butter Cookie Double Chocolate
68 g, $5.15/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Pur Gum
Jumbo Aspartame Free Natural Bubblegum, Grape, Watermelon Flavour Gum
81 g, $6.16/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Traditional Medicinals
Lemongrass Organic Green Tea
16 ea, $0.31/1ea

sale: $9.50, formerly: $10.99
SAVE $1.49
Plus tax
Evive
Organic Smoothie Cubes Yogi
405 g, $2.35/100g
sale: $16.50, formerly: $18.49
SAVE $1.99
Illy
Illy Blend Ground Coffee Intenso Bold Roast
250 g, $6.60/100g
sale: $4.04, formerly: $4.49
SAVE $0.45
PC Organics
Organic Milled Black Chia Seeds
150 g, $2.69/100g
Out of Stock
sale: $5.50, formerly: $5.75
SAVE $0.25
Plus tax
PC Blue Menu
Calamansi Citrus and Strawberry Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.13/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.29
SAVE $0.54
Plus tax
Nature Clean
Glass Cleaner
740 ml, $0.64/100ml
sale: $3.86, formerly: $4.29
SAVE $0.43
PC Organics
Ground Red Cayenne Pepper
42 g, $9.19/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.25, formerly: $1.69
SAVE $0.44
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $0.63/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Whole White Mushrooms
454 g, $0.99/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
PC Optimum Offer

sale: $8.00, formerly: $9.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPC Blue Menu
Minced Turkey
454 g, $1.76/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.99, formerly: $4.47
SAVE $0.48
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.60/100g















































































































