Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.64, formerly: $8.49
SAVE $0.85
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Butter with Wild Rose and Berry
11.3 g, $67.61/100g
Low Stock
sale: $7.79, formerly: $8.49
SAVE $0.70
Ice River Springs
Kosher Bert & Ernie's Berry Juice
8x125.0 ml, $0.78/100ml
Low Stock
sale: $2.49, formerly: $4.00
SAVE $1.51
Plus tax
Sweety
Sweetles Chewy Candy Sour Fruity Mix
300 g, $0.83/100g
sale: $5.49, formerly: $6.49
SAVE $1.00
Shibolim
Kosher Crisp Snax, Whole Wheat Sesame
170 g, $3.23/100g
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Whole White Mushrooms
454 g, $0.99/100g

sale: $1.25, formerly: $1.69
SAVE $0.44
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $0.63/100g

sale: $3.99, formerly: $4.47
SAVE $0.48
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.60/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g















































































































