Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.79, formerly: $8.49
SAVE $0.70
Apple & Eve
Kosher Big Bird's Apple Juice
8x125.0 ml, $0.78/100ml
sale: $2.29, formerly: $3.00
SAVE $0.71
Plus tax
Beigel and Beigel Design
Kosher Pretzel Super Sticks
150 g, $1.53/100g
sale: $13.49, formerly: $14.99
SAVE $1.50
Gluten Free Pantry
Kosher Gluten Free Matzo
297 g, $4.54/100g
Low Stock
sale: $5.29, formerly: $5.49
SAVE $0.20
Plus tax
Golden Fluff
Veggie Flutes Garden Vegetable
113 g, $4.68/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.25, formerly: $1.69
SAVE $0.44
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $0.63/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Whole White Mushrooms
454 g, $0.99/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $3.99, formerly: $4.47
SAVE $0.48
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.60/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.52/100g














































































































