Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.29, formerly: $7.29
SAVE $1.00
Achva
Sesame Spread with Chocolate
400 g, $1.57/100g
Out of Stock
sale: $7.49, formerly: $8.00
SAVE $0.51
Absolute
Gluten Free Flatbreads, Onion
150 g, $4.99/100g
Out of Stock
sale: $5.29, formerly: $5.49
SAVE $0.20
Plus tax
Golden Fluff
Potato Flutes Barbecue
113 g, $4.68/100g
Out of Stock
sale: $5.29, formerly: $5.49
SAVE $0.20
Plus tax
Golden Fluff
Potato Flutes Onion Garlic Flavor
113 g, $4.68/100g
sale: $5.49, formerly: $5.99
SAVE $0.50
Plus tax
Elite
Bazooka Flavored Sugar Free Bubble Gum
66 g, $8.32/100g
sale: $5.49, formerly: $5.99
SAVE $0.50
Plus tax
Elite
Must Sugar Free Chewing Gum Refreshing Mint
66 g, $8.32/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.52/100g
sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.54/100g

sale: $8.00, formerly: $9.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPC Blue Menu
Minced Turkey
454 g, $1.76/100g
PC Optimum Offer

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
PC Optimum Offer














































































































