Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
Olivieri
Four Cheese Manicotti
540 g, $1.67/100g
PC Optimum Offer
sale: $6.00, formerly: $7.29
SAVE $1.29
Tea India
Cardamom Chai Black Tea With Real Cardamom
182 g, $3.30/100g

sale: $5.99, formerly: $6.99
SAVE $1.00
Plus tax
Elan
Coconut Cashews Organic
160 g, $3.74/100g
sale: $8.06, formerly: $9.49
SAVE $1.43
Bobs Red Mill
Steel Cut Oats Whole Grain Gluten Free
680 g, $1.19/100g
PC Optimum Offer
sale: $6.49, formerly: $7.49
SAVE $1.00
Wholesome Sweeteners
Organic Light Brown Sugar
681 g, $0.95/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.25, formerly: $1.69
SAVE $0.44
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $0.63/100g
sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.54/100g

sale: $3.99, formerly: $4.47
SAVE $0.48
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.60/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Whole White Mushrooms
454 g, $0.99/100g















































































































