Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.19, formerly: $3.49
SAVE $0.30
President's Choice
Spiced Apple Herbal Tea
20 ea
sale: $3.00, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Cedar Valley
Pita Chips Garlic And Herb
180 g, $2.22/100g

sale: about $27.14, formerly: $28.54
SAVE $1.40
Butcher's Choice
Extra Lean Ground Beef, Club Pack
$20.94/1kg $9.50/1lb

sale: $4.49, formerly: $5.99
SAVE $1.50
Suraj
Huskless Split Mung Beans
1.8 kg, $0.25/100g
sale: $4.79, formerly: $5.29
SAVE $0.50
Bens
NATURAL SELECT Chicken & Herb Flavour Rice
397 g, $1.21/100g

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Catelli
Whole Grains, Penne Rigate Pasta
375 g, $0.67/100g

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.79
Club House
Organic Ground Cinnamon
40 g, $6.98/100g
PC Optimum Offer

sale: $7.99, formerly: $9.99
SAVE $2.00
Pogo
All Beef Frozen Corn Dogs
600 g, $1.33/100g

sale: $2.97, formerly: $3.49
SAVE $0.52
Classico
Fire-Roasted Tomato Pizza Sauce
410 ml, $0.72/100ml
sale: $14.39, formerly: $15.99
SAVE $1.60
Bobs Red Mill
1 To 1 Gluten Free Baking Flour
1240 g, $1.16/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
Saputo
Shredded Asiago Cheese
140 g, $3.57/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Whole White Mushrooms
454 g, $0.99/100g
sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.54/100g

sale: $1.25, formerly: $1.69
SAVE $0.44
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $0.63/100g















































































































