Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.99
Kelloggs
Frosted Flakes Cereal Strawberry Milkshake Flavour
350 g, $1.43/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Oat Milk Alternative, Vanilla Unsweetened, Dairy Free
1.75 l, $0.30/100ml
Low Stock

sale: $6.00, formerly: $7.00
SAVE $1.00
President's Choice
Medium Cheddar Cheese
250 g, $2.40/100g
sale: $5.29, formerly: $6.29
SAVE $1.00
Plus tax
Lesser Evil
Oh My Ghee! Organic Popcorn
142 g, $3.73/100g

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Catelli
Smart, Penne Rigate Pasta
375 g, $0.67/100g

sale: $1.89, formerly: $1.99
SAVE $0.10
D&G
Ting, Grapefruit Drink
300 ml, $0.63/100ml

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.49
Bens
BISTRO EXPRESS Creamy Cheddar Cheese Rice
240 g, $1.45/100g
sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
PC Organics
Organic Green Peas
500 g, $0.90/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Blue Diamond
Almond Breeze Almond Milk, Unsweetened Vanilla
1.89 l, $0.24/100ml

sale: $11.00, formerly: $12.00
SAVE $1.00
Sufra
Halal Chicken Nuggets
840 g, $1.31/100g

sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Carnation
Marshmallow Hot Chocolate
450 g, $1.56/100g

sale: $9.00, formerly: $12.00
SAVE $3.00
Olivieri
Fresh Ricotta & Spinach Cannelloni
540 g, $1.67/100g
PC Optimum Offer
Out of Stock
sale: $3.25, formerly: $3.99
SAVE $0.74
Tim Hortons
Ready To Serve Soup Italian Wedding
540 ml, $0.60/100ml
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Pillsbury
Double Chocolate Cookie Dough, Ready to Bake, 12 ct
454 g, $0.99/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g
sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.54/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Whole White Mushrooms
454 g, $0.99/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g















































































































