Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
Club House
Yorkshire Pudding Mix
45 g, $3.31/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Betty Crocker
Fruit Roll-ups Sour - Variety Pack Blue Razzberry ; Berry Punch , 10 Rolls
141 g, $2.83/100g

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
Club House
Mushroom Gravy Mix
21 g, $7.10/100g
PC Optimum Offer

sale: $6.99, formerly: $8.99
SAVE $2.00
Maple Leaf
Natural Ground Pork Sausage Meat
500 g, $1.40/100g
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.99
Kelloggs
Krave Cereal Cinnamon Sugar Churro Flavour
306 g, $1.63/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Takis
Buckin' Ranch, Ranch Flavoured Rolled Tortilla Chips
260 g, $1.53/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO Dark Chocolate Sandwich Cookies
261 g, $1.72/100g

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
Club House
Seasoning Mix Less Salt
47 g, $3.17/100g
PC Optimum Offer
sale: $2.50, formerly: $3.29
SAVE $0.79
Plus tax
Red Bull
Energy Drink, Grapefruit & Blossom, Sugarfree,
250 ml, $1.00/100ml

sale: $5.00, formerly: $6.29
SAVE $1.29
Olivieri
Rosé Sauce
300 ml, $1.67/100ml
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $3.99, formerly: $4.47
SAVE $0.48
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.60/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Whole White Mushrooms
454 g, $0.99/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.52/100g
sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.54/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml















































































































