Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Watermelon Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
sale: $4.79, formerly: $5.29
SAVE $0.50
Bens
NATURAL SELECT Roasted Olive Oil, Roasted Garlic Flavour & Wild Rice
365 g, $1.31/100g

sale: $2.79, formerly: $3.99
SAVE $1.20
Grissol
Boulangerie Grissol Melba Canapé Original
150 g, $1.86/100g

sale: $10.49, formerly: $11.50
SAVE $1.01
High Liner
Signature Cuts Crispy Breaded Haddock
425 g, $2.47/100g
sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Plus tax
President's Choice
Hickory Smoke Flavour Roasted Almonds
200 g, $2.25/100g

sale: $5.00, formerly: $5.99
SAVE $0.99
Suraj
Kala Channa Desi Chickpeas
1.8 kg, $0.28/100g

about $52.60
Butterball
Frozen Young Turkey, 3-5kg
$11.44/1kg $5.19/1lb
PC Optimum Offer
Out of Stock
sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Dr Oetker
Ristorante Mini Pizzas, Three Cheese 12-Count
288 g, $1.56/100g
sale: $4.00, formerly: $8.00
SAVE $4.00
Mastro
Charcuterie Trio Signature Flavours
100 g, $4.00/100g
Out of Stock
sale: $12.00, formerly: $12.99
SAVE $0.99
Plus tax
Nature Valley
Lunchbox Granola Bars, Double Chocolate, Kids Snacks, Value Pack, 28 ct
728 g, $1.65/100g
1,000 PC Optimum Points

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
Club House
Seasoning Mix Less Salt
47 g, $3.17/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO Fudge Covered Sandwich Cookies Chocolate Sandwich Cookies
224 g, $2.00/100g
sale: $6.36, formerly: $6.99
SAVE $0.63
Bobs Red Mill
Flaxseed Meal Whole Ground
453 g, $1.40/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
Club House
Chili Seasoning Mix 25% Less Salt Gluten Free
35 g, $4.26/100g
sale: $2.50, formerly: $3.29
SAVE $0.79
Plus tax
Red Bull
Energy Drink, Grapefruit & Blossom, Sugarfree,
250 ml, $1.00/100ml

sale: $1.00 MIN 3
, formerly: $1.50
Plus tax
Cadbury
Crispy Crunch Singles Chocolate Bar, 100% sustainably sourced cocoa
48 g, $3.12/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g















































































































