Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Out of Stock

sale: $2.77, formerly: $3.50
SAVE $0.73
Quaker
Flavour Variety Instant Oatmeal
314 g, $0.88/100g

sale: $2.99, formerly: $4.00
SAVE $1.01
CAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.40/100g

sale: $2.99, formerly: $4.00
SAVE $1.01
CAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Sweet Potato Fries
454 g, $0.66/100g
sale: $2.96 MIN 6
, formerly: $3.82
Plus tax
Growers
Flavoured Apple Cider 1927 Extra Dry (ID required at pick-up)
473 ml, $0.81/100ml
$5.79
Plus tax
Sensible Portions
Flavoured Baked Corn Puffs Dill Pickle Ranch Flavoured
85 g, $6.81/100g
Out of Stock

sale: $2.96 MIN 6
, formerly: $3.82
Plus tax
Growers
Flavoured Cider Clementine Pineapple (ID required at pick-up)
473 ml, $0.81/100ml

sale: $2.96 MIN 6
, formerly: $3.82
Plus tax
Growers
Flavoured Cider Raspberry Ginger Zinger (ID required at pick-up)
473 ml, $0.81/100ml

sale: $2.96 MIN 6
, formerly: $3.82
Plus tax
Growers
Flavoured Cider Triple Orchard Berry (ID required at pick-up)
473 ml, $0.81/100ml
sale: $8.49, formerly: $9.49
SAVE $1.00
Pukka
Flavoured Herbal Tea Sachets Chamomile, Vanilla & Manuka Honey Organic
20 ea, $0.42/1ea
sale: $8.49, formerly: $9.99
SAVE $1.50
Pukka
Flavoured Herbal Tea Sachets Lemon, Ginger & A Touch Of Manuka Honey Organic
20 ea, $0.42/1ea
sale: $8.49, formerly: $9.99
SAVE $1.50
Pukka
Flavoured Herbal Tea Sachets Morning Berry Organic
20 ea, $0.42/1ea
sale: $8.49, formerly: $9.49
SAVE $1.00
Pukka
Flavoured Herbal Tea Sachets Turmeric, Ginger & Orange Organic
20 ea, $0.42/1ea
Low Stock
sale: $13.00, formerly: $14.99
SAVE $1.99
Plus tax
PopCorners
Flavoured Popped-Corn Chips
270 g, $4.81/100g
sale: $2.48, formerly: $2.99
SAVE $0.51
Plus tax
Calbee
Flavoured Potato Chips Hot & Spicy
55 g, $4.51/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Ruffles
Flavoured Potato Chips, Cheddar & Sour Cream
200 g, $2.50/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Ruffles
Flavoured Potato Chips, Hot Wings
180 g, $2.77/100g
sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
Club House
Flavoured Sauce Mix Herb Brown Butter
24 g, $6.21/100g
sale: $2.49, formerly: $2.99
SAVE $0.50
Clearly Canadian
Flavoured Sparkling Mineral Water Limon Essence
325 ml, $0.77/100ml
sale: $3.04 MIN 8
, formerly: $4.04
Plus tax
Flavoured Wine Beverage White Tea Passion Fruit (ID required at pick-up)
355 ml, $1.14/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
McCain
Flavours of the World Chili Garlic Potato Bites
550 g, $0.64/100g

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
McCain
Flavours of the World Masala Fries
650 g, $0.54/100g

$6.99
ODoughs
Flax Bagel Thins, Sprouted Whole Grain
300 g, $2.33/100g
1,000 PC Optimum Points
sale: $9.34, formerly: $10.99
SAVE $1.65
Bobs Red Mill
Flaxseed Meal Whole Ground
907 g, $1.03/100g
PC Optimum Offer
sale: $6.36, formerly: $6.99
SAVE $0.63
Bobs Red Mill
Flaxseed Meal Whole Ground
453 g, $1.40/100g
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g















































































































