Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.49, formerly: $2.99
SAVE $0.50
Clearly Canadian
Grapefruit Flavored Sparkling Mineral Water Grapefruit Essence
325 ml, $0.77/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Grapefruit Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Rolling Meadow
Grass Fed 2% Milk
2 l, $0.31/100ml
Low Stock

sale: $7.49, formerly: $8.49
SAVE $1.00
Rolling Meadow
Grass Fed 3.8% Milk
2 l, $0.37/100ml
Low Stock

sale: $4.00, formerly: $5.79
SAVE $1.79
Kraft
Grated Parmesan Cheese
125 g, $3.20/100g

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
Club House
Gravy Mix Brown Less Salt
25 g, $5.96/100g
sale: $2.00, formerly: $2.49
SAVE $0.49
The Keg
Gravy Mix Brown With The Keg Steak Spice
24 g, $8.33/100g

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
Club House
Gravy Mix for Chicken, 30% Less Salt
25 g, $5.96/100g

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
Club House
Gravy Mix Less Salt and Gluten-Free
25 g, $5.96/100g

sale: $3.75, formerly: $4.00
SAVE $0.25
PC Blue Menu
Great Northern Beans
900 g, $0.42/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g















































































































