Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Leclerc
Mini Cookies Double Chocolate With A Chocolatey Icing Drizzle
200 g, $2.50/100g
sale: $8.99, formerly:
Limit 4, after limit $10.49
Dare
Bear Paws Chocolate Chip Cookies
770 g, $1.36/100g

sale: $3.49, formerly: $3.79
SAVE $0.30
Kiju
Pomegranate Cherry Fruit Juice Boxes
4x200.0 ml, $0.44/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.00
PC Organics
Organic Vanilla Cultured Coconut Milk Yogurt Alternative
680 g, $0.88/100g
sale: $6.99, formerly: $7.50
SAVE $0.51
PC Organics
Organic Medium Cheddar Cheese
200 g, $3.50/100g
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.50
Plus tax
Nestlé
Kitkat CHUNKY Salted Caramel Mega, Wafer Bar
68 g, $3.68/100g
sale: $3.99, formerly: $4.29
SAVE $0.30
PC Organics
Organic Green Lentils
450 g, $0.89/100g

about $42.07
Butterball
Stuffed Frozen Turkey, 5-7kg
$7.03/1kg $3.19/1lb
PC Optimum Offer
Out of Stock

sale: $4.99, formerly: $5.50
SAVE $0.51
Plus tax
Haagen Dazs
EXTRÄAZ Cookies & Cream Crunch Ice Cream
450 ml, $1.11/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.05/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g















































































































