Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $22.50, formerly: $24.99
SAVE $2.49
President's Choice
PC® Espresso Perfetto Whole Bean Coffee
907 g, $2.48/100g
sale: $3.99, formerly: $6.79
SAVE $2.80
General Mills
Protein Granola, Oats 'n Dark Chocolate, Healthy Snack and Cereal
311.84 g, $1.28/100g
sale: $1.75, formerly: $2.00
SAVE $0.25
Plus tax
Larabar
Fruit & Nut Energy Bar, Double Chocolate Truffle
45 g, $3.89/100g
sale: $4.00, formerly: $5.00
SAVE $1.00
PC Organics
Frozen Chopped Kale, Organic
300 g, $1.33/100g
sale: $4.48, formerly: $4.99
SAVE $0.51
Plus tax
Lotte
Ice Cream, Strawberry Japanese Mochi Ice Confectionary
270 g, $1.66/100g
sale: $1.99, formerly: $2.29
SAVE $0.30
Plus tax
Thirsty Buddha
Sparkling Coconut Water, Pineapple
330 ml, $0.60/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Maynards
Sour Patch Kids Candy Strawberry
154 g, $2.27/100g

sale: $2.79, formerly: $3.49
SAVE $0.70
Dare
Vinta Rosemary & Olive Oil Crackers
225 g, $1.24/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
DAD'S Oatmeal Original Cookies 8 Portion Packs
300 g, $1.50/100g
sale: $6.74, formerly: $7.49
SAVE $0.75
President's Choice
Large Flake Nutritional Yeast
142 g, $4.75/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g















































































































