Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $12.00, formerly: $12.99
SAVE $0.99
Plus tax
Nature Valley
Sweet & Salty Variety Pack 28 Bars
980 g, $1.22/100g
1,000 PC Optimum Points
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.50
Plus tax
Reese's
Big Cup Stuffed With Pieces King Sized Candy Bar
79 g, $3.16/100g
sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.49
Betty Crocker
Whipped Frosting, Vanilla, Gluten Free
340 g, $0.73/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
Christie
Chips Ahoy! Mini Rainbow Chocolate Chip Cookies
200 g, $1.75/100g
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Marcangelo
Mild Italian Ground Pork Sausage Meat
375 g, $1.20/100g

sale: $2.99, formerly: $3.49
SAVE $0.50
Dare
Whippet Original Cookies
250 g, $1.20/100g
Low Stock
sale: $9.00, formerly: $10.49
SAVE $1.49
Bragg
Organic Apple Cider Vinegar
946 ml, $0.95/100ml
Out of Stock

sale: $2.79, formerly: $3.49
SAVE $0.70
Plus tax
Dare
Veggie Crisps All Dressed
100 g, $2.79/100g

sale: $4.00, formerly: $4.50
SAVE $0.50
President's Choice
Seasoned Rice Vinegar
500 ml, $0.80/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Pillsbury
Pepperoni and Bacon Pizza Pops, 4CT
380 g, $1.05/100g

sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Oikos
Greek Yogurt, Strawberry-Raspberry, High Protein, Blended, 0% M.F.
650 g, $1.00/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g















































































































