Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.00, formerly: $5.49
SAVE $1.49
Breyers
Chocolate Ice Cream
1410 ml, $0.03/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Orange Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
Low Stock

sale: $3.33, formerly: $3.75
SAVE $0.42
Green Giant
Valley Selections Cut Broccoli
500 g, $0.67/100g

sale: $2.00 MIN 3
, formerly: $2.49
St Hubert
Hot Chicken Sandwich Sauce
398 ml, $0.63/100ml
sale: $2.50, formerly: $2.99
SAVE $0.49
Pepperidge Farm
Goldfish Crisps Snack Crackers Sour Cream & Onion
177 g, $1.41/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Cashew Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
Out of Stock
Out of Stock
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.99
Kelloggs
Poptarts Pop Tarts Frosted Chocolate Fudge Flavour
384 g, $1.04/100g

sale: $10.49, formerly: $11.50
SAVE $1.01
High Liner
Pan Sear Selects Mediterranean Salmon
540 g, $1.94/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g















































































































