Canned
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.49, formerly: $7.99
SAVE $0.50
Raincoast
Wild Solid White Albacore Tuna, No Salt Added
150 g, $4.99/100g
sale: $7.99, formerly: $9.99
SAVE $2.00
Acropolis Organics
Organic Kalamata Sliced Olives
315 ml, $2.54/100ml
sale: $14.49, formerly: $17.49
SAVE $3.00
Acropolis Organics
Organic Kalamata Pitted Olives
720 ml, $2.01/100ml
sale: $7.99, formerly: $9.99
SAVE $2.00
Acropolis Organics
Organic Blonde Sliced Olives
315 ml, $2.54/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.54/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.52/100g

sale: $8.00, formerly: $9.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPC Blue Menu
Minced Turkey
454 g, $1.76/100g
PC Optimum Offer

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.69
SAVE $0.44
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $0.63/100g











































































































