Cereal
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.99, formerly: $6.79
SAVE $0.80
Nature's Path
Organic Superseeds & Grains Instant Oatmeal
228 g, $2.63/100g
sale: $2.37, formerly: $2.79
SAVE $0.42
Bobs Red Mill
Gluten Free Oatmeal Apple Cinnamon
67 g, $3.54/100g
PC Optimum Offer
sale: $5.29, formerly: $5.79
SAVE $0.50
Nature's Path
Organic Flax Plus Multibran Flakes Cereal
375 g, $1.41/100g
sale: $5.29, formerly: $5.79
SAVE $0.50
Nature's Path
Organic Honey'D Corn Flakes Cereal
300 g, $1.76/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.00
PC Organics
Organic 7 Reasons® Multigrain Cereal
400 g, $1.50/100g
sale: $5.29, formerly: $5.79
SAVE $0.50
Nature's Path
Organic Sunrise Crunchy Maple Cereal
300 g, $1.76/100g
sale: $5.29, formerly: $5.99
SAVE $0.70
Nature's Path
Organic Blueberry Cinnamon Flax Instant Oatmeal
320 g, $1.65/100g
sale: $5.29, formerly: $5.79
SAVE $0.50
Nature's Path
Organic Sunrise Crunchy Honey Cereal
300 g, $1.76/100g

sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Prana
Chialove - Overnight Chia Oats Apple Crumble
250 g, $2.52/100g

sale: $5.99, formerly: $6.99
SAVE $1.00
One Degree
Cacao Oat O's Sprouted
227 g, $2.64/100g
Low Stock
sale: $5.29, formerly: $5.99
SAVE $0.70
Nature's Path
Organic Maple Nut Instant Oatmeal
400 g, $1.32/100g
sale: $5.99, formerly: $6.79
SAVE $0.80
Nature's Path
Organic Cacao Superfood Instant Oatmeal
210 g, $2.85/100g
sale: $5.29, formerly: $5.79
SAVE $0.50
Nature's Path
Organic Sunrise Crunchy Cinnamon Cereal
300 g, $1.76/100g
sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Nature's Path
Organic Summer Berries Granola
312 g, $2.08/100g

sale: $5.99, formerly: $6.99
SAVE $1.00
One Degree
Cinnamon Oat O's Sprouted
227 g, $2.64/100g

sale: $9.49, formerly: $10.99
SAVE $1.50
Terra Breads
Original Granola
340 g, $2.79/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.05/100ml

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g










































































































