Cereal
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $8.00, formerly: $9.49
SAVE $1.49
Farm Girl
Cinnamon Crisps Cereal No Sugar
280 g, $28.57/100g

sale: $8.00, formerly: $9.49
SAVE $1.49
Farm Girl
Rainbow Hoops Cereal No Sugar
280 g, $2.86/100g

sale: $8.00, formerly: $9.49
SAVE $1.49
Farm Girl
Chocolate Puffs Cereal No Sugar
280 g, $2.86/100g

sale: $8.00, formerly: $9.49
SAVE $1.49
Farm Girl
Honey Os Cereal No Sugar
280 g, $2.86/100g
sale: $5.99, formerly: $6.99
SAVE $1.00
Nature's Path
Organic Dark Chocolate & Peanut Butter Granola
325 g, $1.84/100g
sale: $4.49, formerly: $4.99
SAVE $0.50
Nature's Path
Organic Choco Chimps Cereal
284 g, $1.58/100g
sale: $4.49, formerly: $4.99
SAVE $0.50
Nature's Path
Organic Leapin' Lemurs Cereal
284 g, $1.58/100g
sale: $7.64, formerly: $8.99
SAVE $1.35
Bobs Red Mill
Rolled Oats Old Fashioned Organic
907 g, $0.84/100g
PC Optimum Offer
sale: $8.49, formerly: $9.99
SAVE $1.50
Bobs Red Mill
Gluten Free Protein Oats
907 g, $0.94/100g
PC Optimum Offer

sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Prana
Chialove - Overnight Chia Oats Berry Fairy
250 g, $2.52/100g
sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Nature's Path
Organic Honey Almond Granola
312 g, $2.08/100g
Low Stock
sale: $6.00, formerly: $6.99
SAVE $0.99
Annie's
Organic Cinnamon Crunch Breakfast Cereal, Whole Grain
260 g, $2.31/100g

sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Prana
Chialove – Overnight Chia Oats Chocolatey dream
250 g, $2.52/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.00
PC Organics
Organic Ancient Grains Multigrain Cereal
375 g, $1.60/100g
sale: $2.37, formerly: $2.79
SAVE $0.42
Bobs Red Mill
Gluten Free Oatmeal Naturally Flavoured Maple Brown Sugar
61 g, $3.89/100g
PC Optimum Offer
sale: $5.99, formerly: $6.79
SAVE $0.80
Nature's Path
Organic Creamy Coconut Instant Oatmeal
228 g, $2.63/100g
sale: $5.29, formerly: $5.79
SAVE $0.50
Nature's Path
Organic Sunrise Crunchy Vanilla Cereal
300 g, $1.76/100g

sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Prana
Chialove Protein – Overnight Chia Oats Blueberry Muffin
260 g, $2.42/100g
sale: $5.99, formerly: $6.79
SAVE $0.80
Nature's Path
Organic Cinnamon Pumpkin Seed Instant Oatmeal
228 g, $2.63/100g
Low Stock
sale: $6.00, formerly: $6.99
SAVE $0.99
Annie's
Organic Fruitful O's Breakfast Cereal, Gluten Free and Whole Grain
289 g, $2.08/100g

sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Prana
Chialove Protein - Overnight Chia Oats Maple & Apple
260 g, $2.42/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.05/100ml

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g















































































































