Filters
Baking Essentials
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Hershey's
Chipits White Creme Baking Chips
200 g, $3.00/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Lantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Lantic
Brilliant Yellow Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $5.50, formerly: $5.79
SAVE $0.29
President's Choice
The Decadent® Milk Chocolate Chips
270 g, $2.04/100g
sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Hershey's
Chipits Pure Semi-Sweet Chocolate Chips
270 g, $2.22/100g

sale: $5.50, formerly: $5.79
SAVE $0.29
President's Choice
The Decadent Semi-Sweet Chocolate Chips
300 g, $1.83/100g

sale: $3.00, formerly: $3.79
SAVE $0.79
No Name
Unbleached All-Purpose Flour
2.5 kg, $0.12/100g
sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.49
Betty Crocker
Super Moist Cake Mix Chocolate Fudge
375 g, $0.66/100g
sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.49
Betty Crocker
Whipped Frosting, Cream Cheese, Gluten Free
340 g, $0.73/100g

sale: $5.49, formerly: $5.99
SAVE $0.50
Fleischmanns
Quick Rise Yeast
113 g, $4.86/100g
sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Hershey's
Chipits Skor Toffee Bits Baking Candy
200 g, $3.00/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml























































































































