Filters
Baking Essentials
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $8.91, formerly: $10.49
SAVE $1.58
Subscribe & Earn
Bobs Red Mill
Chia Seeds Premium Whole Organic
340 g, $2.62/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.49, formerly: $5.99
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Fleischmanns
Bread Machine Yeast
113 g, $4.86/100g

sale: $5.29, formerly: $5.79
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Dream Whip
Whipped Topping Mix
170 g, $3.11/100g
sale: $5.85, formerly: $6.50
SAVE $0.65
Subscribe & Earn
PC Organics
Organic Sugar from Cane Syrup
900 g, $0.65/100g
sale: $13.59, formerly: $15.99
SAVE $2.40
Bobs Red Mill
1 To 1 Gluten Free Baking Flour
1240 g, $1.10/100g
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g















































































































