Filters
Cough & Cold
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
$3.79 Member Price
, formerly: $4.29$4.00 Non-Members
SAVE $0.29
Plus tax
Ricola
Lemon Mint No Sugar Added Throat Drops, 19 Lozanges
19 ea, $0.21/1ea
$3.79 Member Price
, formerly: $4.29$4.00 Non-Members
SAVE $0.29
Plus tax
Ricola
Cherry Throat Drops
19 ea, $0.21/1ea
$13.99
Plus tax
Vicks
Dayquil Cold & Flu Multi-Symptom Relief Liquid Capsules, Total 24 Count
24 ea, $0.58/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $6.29, formerly: $6.79
SAVE $0.50
Plus tax
Kerr's
Lozenge On A Stick Elderberry Daily Immunity Support
15 ea, $0.42/1ea
sale: $3.09, formerly: $3.29
SAVE $0.20
Plus tax
Fisherman's Friend
Lozenges Cherry Sugar Free
22 ea, $0.14/1ea
300 PC Optimum Points
Out of Stock

sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
Jamieson
Zinc Lozenges, Wild Cherry
30 ea, $0.28/1ea

sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
Jamieson
Zinc Lozenges, Honey Lemon
30 ea, $0.28/1ea
sale: $3.09, formerly: $3.29
SAVE $0.20
Plus tax
Fisherman's Friend
Lozenges Original Extra Strong
22 ea, $0.14/1ea
300 PC Optimum Points
$7.49
Plus tax
Life Brand
Extra Strength Sore Throat and Nasal Congestion Relief Value Pack
36 ea, $0.21/1ea
Out of Stock
sale: $3.09, formerly: $3.29
SAVE $0.20
Plus tax
Fisherman's Friend
Lozenges Lemon Sugar Free
22 ea, $0.14/1ea
300 PC Optimum Points
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g






















































































































