Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.75, formerly: $5.29
SAVE $0.54
Plus tax
Nature Clean
Glass Cleaner
740 ml, $0.64/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Lindt
SWISS CLASSIC Fruit & Nut Milk Chocolate Bar
100 g, $4.99/100g

sale: $9.00, formerly: $13.99
SAVE $4.99
Nabob
Dark Bold Roast Full City Dark Ground Coffee
340 g, $2.65/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Traditional Medicinals
Lemongrass Organic Green Tea
16 ea, $0.31/1ea
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Pur Gum
Jumbo Aspartame Free Natural Bubblegum, Grape, Watermelon Flavour Gum
81 g, $6.16/100g

sale: $8.00, formerly: $8.99
SAVE $0.99
Anita's Organic Mill
Organic Whole Grain Rye Flour
1 kg, $0.80/100g

sale: $12.00, formerly: $12.99
SAVE $0.99
Balderson
Cheddar Cheese, Cracked Black Pepper
250 g, $4.80/100g
sale: $2.79, formerly: $3.29
SAVE $0.50
Felicetti
Organic Spelt Wholewheat Flour Pasta Penne Rigate
340 g, $0.82/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
PC Optimum Offer
sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.54/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml















































































































