Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Plus tax
The Snack Factory
Pretzel Crisps Bold & Spicy Buffalo Wing
200 g, $2.25/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Cadbury
DAIRY MILK Fireworks Milk Chocolate Bar
90 g, $3.88/100g
sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.49
Snackpack
Juicy Gels Gel Snack Reduced Sugar Cherry
368 g, $0.68/100g

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $7.29
Silk
Greek Protein Yogurt, Vanilla, High Protein, Dairy Free
500 g, $1.46/100g
Low Stock

sale: $6.50, formerly: $7.00
SAVE $0.50
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Apple Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.15/100ml
PC Optimum Offer

sale: $4.49, formerly: $5.49
SAVE $1.00
Earth's Own
Naked Original Gluten-Free Oat Milk Alternative
1.75 l, $0.26/100ml
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Nature Valley
Lunchbox Granola Bars, Caramel Chocolate, Kids Snacks, 5 ct
130 g, $3.07/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.52/100g

sale: $3.99, formerly: $4.47
SAVE $0.48
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.60/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $8.00, formerly: $9.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPC Blue Menu
Minced Turkey
454 g, $1.76/100g
PC Optimum Offer















































































































