Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.79
Club House
Organic Garlic Powder
57 g, $4.89/100g
PC Optimum Offer

sale: $13.99, formerly: $15.99
SAVE $2.00
Kraft
Grated Parmesan Cheese
500 g, $2.80/100g
1,000 PC Optimum Points

$4.88 Member Price
, formerly: $5.88 Non-Members
No Name
Nacho Shredded Light Cheese Blend
320 g, $1.84/100g

$3.49
Knorr
Oxo Bouillon for rich flavour Beef Sachets
72 g, $4.85/100g
PC Optimum Offer
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Baked Apple Cookies
210 g, $1.43/100g

sale: about $8.69, formerly: $9.70
SAVE $1.01
President's Choice
Free From Turkey Thighs
$12.81/1kg $5.81/1lb
PC Optimum Offer
Low Stock

sale: $5.00, formerly: $5.49
SAVE $0.49
Gusta
Veggie Ground Original
340 g, $1.47/100g
sale: $1.50, formerly: $1.99
SAVE $0.49
Michelina
Lil Chicken Nuggets With Mac & Cheese
212 g, $0.71/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
PC Optimum Offer

sale: $8.00, formerly: $9.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPC Blue Menu
Minced Turkey
454 g, $1.76/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g
sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.54/100g















































































































