Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $0.33 MIN 3
, formerly: $0.39
Plus tax
SunRype
Fruit To Go Apple Raspberry 100% Fruit Snack
14 g, $2.79/100g

sale: $5.49, formerly: $5.99
SAVE $0.50
Fleischmanns
Bread Machine Yeast
113 g, $4.86/100g
PC Optimum Offer

sale: about $6.11, formerly: $6.90
SAVE $0.79
President's Choice
Free From Skin On Turkey Drumsticks
$11.71/1kg $5.31/1lb
PC Optimum Offer
sale: $8.00, formerly: $8.99
SAVE $0.99
Plus tax
Gimme Organic
Go Snack Roasted Seaweed, Sea Salt
30 g, $26.67/100g
sale: $2.47, formerly: $3.00
SAVE $0.53
Kelloggs
Pop-Tarts Pastries Frosted Churro Flavour
384 g, $0.64/100g
sale: $9.44, formerly: $10.49
SAVE $1.05
Bobs Red Mill
Chia Seeds Premium Whole Organic
340 g, $2.78/100g
PC Optimum Offer
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Active Blueberry Muffin
175 g, $1.71/100g
sale: $9.00, formerly: $11.00
SAVE $2.00
President's Choice
Bacon-Wrapped Stuffed Jalapeno Peppers
225 g, $4.00/100g

sale: $1.25 MIN 2
, formerly: $1.50
Plus tax
Nestlé
Big Turk Turkish Delight Candy Bar
60 g, $2.50/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
Christie
POKEMON HONEY SNAK PAK, peanut free so they’re the perfect snack for the school lunchbox
150 g, $2.33/100g
sale: $2.00, formerly: $2.49
SAVE $0.49
Clover Leaf
Smoked Oysters with Spicy Chili
85 g, $2.35/100g
200 PC Optimum Points
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
PC Optimum Offer
sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.54/100g















































































































