Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

$4.00
Peek Freans
Lifestyle Cranberry Citris Oat Cookies
290 g, $1.38/100g
500 PC Optimum Points

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Haagen Dazs
Salted Caramel Ice Cream Bars
3x88.0 ml, $2.65/100ml
Low Stock
sale: $2.98, formerly: $3.29
SAVE $0.31
Plus tax
Jack n' Jill
Cheese Flavored Potato Crisps Party Pack
212 g, $1.41/100g

sale: $3.99, formerly: $4.47
SAVE $0.48
Philadelphia
Blueberry Cream Cheese Product
227 g, $1.76/100g
sale: $3.00, formerly: $3.49
SAVE $0.49
Campbell's
Chunky® Spicy Chicken & Sausage Gumbo
515 ml, $0.58/100ml
sale: $3.00, formerly: $3.49
SAVE $0.49
Campbell's
Chunky Chicken Corn Chowder Spicy
515 ml, $0.58/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.79
Cracker Barrel
Mozzarella Cheese Slices
240 g, $2.83/100g
Low Stock

sale: $16.41, formerly: $17.49
SAVE $1.08
Plus tax
Coors
Light Beer (ID required at pick-up)
6x473.0 ml, $0.57/100ml
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Minis Oatmeal Chocolate Chip Cookies
186 g, $1.61/100g

sale: $7.50, formerly: $8.50
SAVE $1.00
President's Choice
Free From Oven-Roasted Chicken Breast Slices
175 g, $4.29/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.25, formerly: $1.69
SAVE $0.44
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $0.63/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Whole White Mushrooms
454 g, $0.99/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.52/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g















































































































