Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.97, formerly: $7.79
SAVE $1.82
Black Diamond
Lactose Free Marble Cheese Sticks
189 g, $3.16/100g
$3.49 Member Price
, formerly: $5.00$4.49 Non-Members
SAVE $0.51
Healthy Choice
Gourmet Steamers Sweet Sesame Chicken
292 g, $1.54/100g
sale: $1.79, formerly: $1.99
SAVE $0.20
Grace
Chicken Vienna Sausages In Chicken Broth
130 g, $1.38/100g

$10.00
President's Choice
Free From Bacon Style Turkey
300 g, $3.33/100g
PC Optimum Offer

sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
Balderson
Medium Cheddar Cheese
280 g, $2.14/100g

sale: $2.97, formerly: $3.49
SAVE $0.52
Classico
Florentine Spinach & Cheese Pasta Sauce
600 ml, $0.50/100ml
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Nestlé
Coffee Crisp Mix-Ups, Coffee Crisp & Graham Cracker Clusters
110 g, $5.45/100g
sale: $7.00, formerly: $7.25
SAVE $0.25
Rio Mare
Solid Light Tuna In Olive Oil Filod'olio
195 g, $3.59/100g

sale: $5.29, formerly: $5.79
SAVE $0.50
Dream Whip
Whipped Topping Mix
170 g, $3.11/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $8.00, formerly: $9.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPC Blue Menu
Minced Turkey
454 g, $1.76/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.52/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Whole White Mushrooms
454 g, $0.99/100g















































































































