Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO Cinnamon Bun Sandwich Cookies, Packable, snackable, and forever dunkable
261 g, $1.72/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Cheetos
Cheddar Flavour Seasoned Popcorn
180 g, $2.77/100g
sale: $5.99, formerly: $6.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Arancia and Fico d'India Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $302.53/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Old El Paso
Bold & Soft with Nacho Cheese Flavoured Taco Shells Dinner Kit
357 g, $1.26/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Nestlé
Smarties Candy Coated Milk Chocolate Pouch
203 g, $2.95/100g

sale: $5.69, formerly: $6.29
SAVE $0.60
Simply
Orange Juice with Pulp
1.36 l, $0.42/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.75
SAVE $0.25
Plus tax
Leclerc
Energy Ball In A Bar Hint Of Caramel
140 g, $2.50/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Whole White Mushrooms
454 g, $0.99/100g

sale: $3.99, formerly: $4.47
SAVE $0.48
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.60/100g

sale: $8.00, formerly: $9.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPC Blue Menu
Minced Turkey
454 g, $1.76/100g
PC Optimum Offer
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g















































































































