Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $1.50, formerly: $2.00
SAVE $0.50
Swiss Chalet
Dipping Sauce Mix
36 g, $4.17/100g
sale: $3.49, formerly: $4.50
SAVE $1.01
Pillsbury
Toaster Strudel Apple Pastries , 6 Pastries
326 g, $1.07/100g
1,000 PC Optimum Points

sale: $11.00, formerly: $11.99
SAVE $0.99
San Daniele
Sliced Prosciutto Club Pack
200 g, $5.50/100g
sale: $2.75, formerly: $3.19
SAVE $0.44
Annie's
Super! Mac , Shells & Real Aged Cheddar
170 g, $1.62/100g

sale: $3.75, formerly: $4.00
SAVE $0.25
PC Blue Menu
Yellow Split Peas
900 g, $0.42/100g
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Betty Crocker
Fruit Roll Up Snack Berry Variety
141 g, $2.83/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Nature Valley
Lunchbox Granola Bars, Mixed Berry, Kids Snacks, 5 ct
130 g, $3.07/100g
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Bibigo
Mini Wontons Korean Style Fully Cooked Vegetable And Chicken
680 g, $1.18/100g
sale: $3.50, formerly: $3.79
SAVE $0.29
Kelloggs
Cheez-It Baked Snack Crackers Original
352 g, $0.99/100g
sale: $5.99, formerly: $7.49
SAVE $1.50
Plus tax
San Pellegrino
Light Lemon, Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.30/100ml
Low Stock

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
Saputo
Shredded Romano Cheese
140 g, $3.57/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.54/100g

sale: $1.25, formerly: $1.69
SAVE $0.44
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $0.63/100g















































































































