Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.49, formerly: $3.00
SAVE $0.51
Plus tax
Christie
CRISPERS, Chili Lime Crackers, Salty Snacks, Baked In Canada
145 g, $1.72/100g
sale: $2.50, formerly: $3.29
SAVE $0.79
Plus tax
Red Bull
Energy Drink, White Peach, Sugarfree
250 ml, $1.00/100ml

sale: $3.00, formerly: $3.29
SAVE $0.29
Dr Oetker
Shirriff Lemon Pie Filling & Dessert Mix
164 g, $1.83/100g
sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Lipton
Cup-a-Soup Instant Soup Mix Chicken Noodle Supreme low fat
61 g, $3.28/100g
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Reese's
Miniatures Peanut Butter Cups Candy
185 g, $3.24/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Lindt
SWISS CLASSIC Hazelnut Milk Chocolate Bar
100 g, $4.99/100g
sale: $1.75, formerly: $2.00
SAVE $0.25
Plus tax
Larabar
Fruit & Nut Energy Bar, Peanut Butter Chocolate Chip
45 g, $3.89/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Aero
Truffle Brownie Bar
105 g, $3.32/100g
sale: $3.00, formerly: $3.49
SAVE $0.49
Campbell's
Butter Chicken Ready to Serve Soup
515 ml, $0.58/100ml

sale: $2.99, formerly: $3.29
SAVE $0.30
Parmalat
Dahi 3% Plain Yogurt
750 g, $0.40/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.99, formerly: $4.47
SAVE $0.48
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.60/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Whole White Mushrooms
454 g, $0.99/100g
sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.54/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g















































































































