Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
General Mills
Strawberry Banana Breakfast Cereal, Whole Grains
317 g, $1.42/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Soft Cookies Active Double Chocolate
175 g, $1.71/100g

sale: $6.50, formerly: $7.00
SAVE $0.50
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Strawberry Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.15/100ml
PC Optimum Offer
sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
Dr Oetker
Piccolissima Pepperoni Mini Pizzas, 12 Count
288 g, $1.73/100g
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Betty Crocker
Gushers Sweet Watermelon Sour Apple 6 Pouches
138 g, $2.89/100g

$5.99 Member Price
, formerly: $10.49 Non-Members
High Liner
Tempura Battered Fish
700 g, $1.50/100g
Out of Stock
sale: $4.79, formerly: $5.29
SAVE $0.50
Bens
NATURAL SELECT Roasted Chicken Flavour & Wild Rice Side Dish
365 g, $1.31/100g
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.99
Kelloggs
Frosted Flakes Cereal Multigrain Less Sugar
338 g, $1.48/100g

$4.88 Member Price
, formerly: $5.88 Non-Members
No Name
Old Cheddar Shredded Cheese
320 g, $1.84/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Old Dutch
Restaurante Premium Tortilla Chips Red & White with Sea Salt
275 g, $1.45/100g
sale: $3.29, formerly: $3.79
SAVE $0.50
Silk
Almond Milk Alternative, Unsweetened Vanilla, Dairy Free, Shelf Stable
946 ml, $0.35/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.99, formerly: $4.47
SAVE $0.48
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.60/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $8.00, formerly: $9.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPC Blue Menu
Minced Turkey
454 g, $1.76/100g
PC Optimum Offer















































































































