Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.49
The Spice Tailor
Sauce Kit Indonesian Peanut Satay Mild
260 ml, $2.11/100ml
Low Stock

sale: $9.49, formerly: $9.99
SAVE $0.50
Filsingers
Sweet Apple Cider Organic
945 ml, $1.00/100ml
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Nuts for Cheese
Creamy Cashew Dip French Onion
210 g, $4.28/100g
sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
Lundberg
Long Grain White Rice & Seasoning Mix Chicken & Herb Rice
156 g, $3.20/100g

sale: $24.29, formerly: $26.99
SAVE $2.70
Nabob
Breakfast Blend Coffee 100% Compostable Pods
292 g, $8.32/100g
sale: $3.29, formerly: $3.49
SAVE $0.20
Plus tax
Snappy Snax
Pretzels Thin Classic Style
425 g, $0.77/100g
sale: $14.99, formerly: $15.99
SAVE $1.00
DAVIDsTEA
Organic Strawberry Matcha
65 g, $23.06/100g
Low Stock

sale: $9.00, formerly: $10.99
SAVE $1.99
Flourish
Protein Pancake & Waffle Mix Chocolate
430 g, $2.09/100g
sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
Tuscanini
Kosher Pizza, Premium, Classic Margherita
400 g, $2.25/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $1.25, formerly: $1.69
SAVE $0.44
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $0.63/100g

sale: $3.99, formerly: $4.47
SAVE $0.48
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.60/100g
sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.54/100g















































































































